Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy

Zbiornik dwupłaszczowy do składowania oleju napędowego. Nasze zbiorniki dwupłaszczowe cechują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Zbiorniki z naszej oferty posiadają poświadczenie UDT. Zbiorniki dwupłaszczowe z naszej oferty mają szerokie zastosowanie w firmach transportowych, budowlanych, oraz gospodarstwach rolnych.

zbiornik dwuplaszczowy na olej napedowy 1000 litrow

1500l

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy o pojemności: 1500l, z dwoma rodzajami przepływomierza do wyboru. Zbiornik z poświadczeniem UDT, o średnicy 1410mm i wysokości 1740mm.

zbiornik dwuplaszczowy na olej napedowy 2000 litrow

2000l

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy o pojemności: 2000l, z dwoma rodzajami przepływomierza do wyboru. Zbiornik z poświadczeniem UDT, o średnicy 1700mm i wysokości 1850mm.

zbiornik dwuplaszczowy na olej napedowy 2500 litrow

2500l

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy o pojemności: 2500l, z dwoma rodzajami przepływomierza do wyboru. Zbiornik z poświadczeniem UDT, o długości 2310mm i wysokości 1950mm.

zbiornik dwuplaszczowy na olej napedowy 5000 litrow

5000l

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy o pojemności: 5000l, z dwoma rodzajami przepływomierza do wyboru. Zbiornik z poświadczeniem UDT, o średnicy 2460mm i wysokości 2050mm.

Ile kosztuje zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy?

Skontaktuj się z nami, w wygodny dla siebie sposób, a w odpowiedzi otrzymasz ofertę na zbiornik dwupłaszczowy, z gwarancją najniższej ceny na rynku.

robmar robert nowak wyposazenie stacji paliw
001 gwarancja robmar
10 lat gwarancji

Na zbiornik dwupłaszczowy udzielamy 10 lat gwarancji na szczelność zbiornika oraz 2 lata gwarancji na osprzęt.

002 montaz robmar
Serwis zbiornika

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zbiornika dwupłaszczowego na olej napędowy, realizujemy w całej Polsce.

udt
Poświadczenie UDT

Konstrukcja zbiornika dwupłaszczowego, jest zgodna z wymogami Ministra Gospodarki.

Jaki rozmiar ma zbiornik dwupłaszczowy?

W naszej ofercie posiadamy zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy, w najpopularniejszych rozmiarach, dopasowanych do różnych potrzeb naszych klientów. Najczęściej wybierany zbiornik dwupłaszczowy, o pojemności 5000l spełnia wymagania dużych firm transportowych, które na wyposażeniu potrzebują mieć zbiornik do magazynowania paliwa który obsłuży cała flotę, bez konieczności częstego tankowania. Do gospodarstw rolnym optymalnym rozwiązaniem wydaje się być zbiornik dwupłaszczowy o pojemności 1500l. Poniżej znajduje się tabela rozmiarów zbiorników z naszej oferty:

Poj. Śr. Dł. Wys. Szer.
1500l 1410 mm 1740 mm
2000l 1700 mm 1850 mm
2500l 2310 mm 1950 mm 1550 mm
5000l 2460 mm 2050 mm

Jak wyposażany jest zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy?

Licznik cyfrowy K600 Piusi

 • Eliptyczne koła zębate wykonane z żywicy acetalowej
 • Zakres natężenia przepływu 10 ÷ 110 l/min
 • Licznik pojedynczego tankowania 5 cyfrowy
 • Licznik sumujący 8 cyfrowy
 • Dokładność po kalibracji 0,5%
 • Charakterystyczna powtarzalność 0,2%
 • Baterie 2×1,5 V AAA

 

Licznik cyfrowy K24 Piusi

 • Obudowa z poliamidu wzmocniona włóknem szklanym turbinka z polipropylenu
 • Zakres natężenia przepływu 5 ÷ 100 l/min
 • Maksymalne ciśnienie robocze 10 bar
 • Maksymalne ciśnienie rozrywające 40 bar
 • Zakres temperatura pracy od -10 do +50 ºC
 • Licznik pojedynczego tankowania 4 cyfrowy
 • Licznik sumujący 6 cyfrowy
 • Dokładność po kalibracji 1%
 • Baterie 2x 1,5 V AAA

 

Czujnik poziomu

 • Zegarowy wskaźnik poziomu cieczy
 • Czujnik przecieku i poziomu cieczy WatchmanSonic Plus w zbiornikach o pojemności 2000-5000 litrów

Pompa Piusi

 • Wydajność pompy: 72 l/min (19 gpm)
 • Zasilanie: 230V/50Hz
 • Moc: 500 W
 • Obroty, Rpm: 2900 obr./min
 • Wejście (ssanie) / Wyjście (tłoczenie): 1” BSP
 • Bypass – TAK
 • Stalowy wirnik z łopatkami z żywicy acetalowej
 • Żeliwna obudowa pompy
 • Zabezpieczenie IP55
 • Waga: 7,9 kg

 

Filtr z separatorem wody

 • Przepływ: 70 l/min (18,5 gpm)
 • Absorpcja wody: TAK
 • Rozmiar cząstek: 30 μm
 • Ciśnienie: 3,5 bar
 • Rodzaje płynów: D,G
 • Gwint wewnętrzny: 1″ 12 UNF
 • Wysokość filtra: 220 mm
 • Średnica filtra: 95 mm

 

Nalewak

 • Automatyczny nalewak
 • Wąż dystrybucyjny 6 m

Zamów wycenę na zbiornik dwupłaszczowy, gwarantujemy najniższe ceny!

robmar robert nowak wyposazenie stacji paliw

Zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy oraz pozostałe zbiorniki

W swojej ofercie posiadamy zbiorniki na paliwo z poświadczeniem UDT, zgodne z rozporządzeniem Ministra Gospodarki, w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego, jakie powinny spełniać zbiorniki do magazynowania paliwa. Na zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy i zbiornik adblue, udzielamy 10 lat gwarancji na szczelność zbiornika. Na zbiornik dwupłaszczowy podziemny, i zbiornik lpg 20 lat gwarancji.

zbiornik na paliwo dwuplaszczowy na olej napedowy naziemny

W ofercie posiadamy zbiorniki dwupłaszczowe o pojemnościach: 1500, 2000, 2500, 5000 litrów, wszystkie z poświadczeniem UDT i 10 letnią gwarancją.

zbiornik adblue dwuplaszczowy naziemny

W ofercie posiadamy zbiorniki AdBlue o pojemnościach: 1500, 2000, 2500, 5000 litrów. Na szczelność zbiornika udzielamy 10 lat gwarancji!

zbiornik paliwa dwuplaszczowy podziemny

W ofercie posiadamy stalowe zbiorniki paliwa podziemne i naziemne, w zakresie pojemności 1-100 m3, jedno, dwu, trzy i czterokomorowe z poświadczeniem UDT.

zbiornik lpg naziemny UDT

W ofercie posiadamy zbiorniki LPG, w zakresie pojemności 10-20 m3, jednokomorowe z poświadczeniem UDT z wytrzymałą powłoką endoprene.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jakie zastosowanie mają zbiorniki dwupłaszczowe?

Zbiornik dwupłaszczowy jest masywnym pojemnikiem, wykorzystywanym do gromadzenia i w pełni bezpiecznego przechowywania oleju napędowego. Taki sposób magazynowania Diesla jest chętnie stosowany w małych i średnich przedsiębiorstwach, w których eksploatowane są pojazdy wyposażone w wysokoprężne silniki.

Czy eksploatacja zbiornika dwupłaszczowego na olej napędowy jest prosta?

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie używa się traktorów, maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych czy ciężarówek do celów przemysłowych – może być zatem wykorzystywany na wielu płaszczyznach. W zależności od potrzeb firmy do użytku przeznaczone są zbiorniki o pojemności kolejno: 1500l, 2000l, 2500l i najpojemniejsze – 5000l. Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy musi charakteryzować się całkowitą szczelnością, zapewniającą bezpieczeństwo jego eksploatacji. Zważając na istotność tej kwestii, zbiornik dwupłaszczowy posiada aż dziesięć lat gwarancji na ewentualne rozszczelnienia. Oprócz tej rękojmi, kupujący zyskuje także standardową, dwuletnią gwarancję na elementy składowe przedmiotu. Spełnienie najwyższych norm bezpieczeństwa i solidności wykonania pojemnika poświadcza certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, w związku z czym sprzęt spełnia wszystkie wymogi ministerialne, zawarte w przepisach prawnych. W przypadku ewentualnych niedogodności związanych z eksploatacją sprzętu, występującymi problemami czy awariami, możliwe jest uzyskanie fachowej pomocy na terytorium całego kraju.

Czy dostępne są różne pojemności zbiornika?

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy dostępny jest w kilku wersjach pojemnościowych. W zależności od potrzeb, do dyspozycji klientów pozostają zbiorniki o pojemności 1500l, wykorzystywane główne przez niewielkie firmy dysponujące kilkoma pojazdami. Jeżeli przedsiębiorstwo posiada szerszą flotę samochodową, warto zdecydować się na większą pojemność zasobnika – 2000l bądź 2500l będzie rozwiązaniem optymalnym. Największe zbiorniki o pojemności 5000l polecane są dla firm posiadających dużą liczbę pojazdów, wykorzystujących tzw. ON. Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy wyposażony jest w cyfrowy licznik K600 Piusi, umożliwiający osiąganie natężenia przepływu w granicach od 10 do 110 litrów na minutę. Urządzenie elektroniczne wyposażone jest w intuicyjny licznik, umożliwiający odczyt pięciocyfrowych wyników na wyświetlaczu lub ośmiocyfrowych w przypadku licznika sumującego. Dokładność po kalibracji wynosi nawet 0,5%, z kolei charakterystyczna powtarzalność — 0,2%. Licznik cyfrowy zasilany jest bateryjnie, za pomocą dwóch półtora-woltowych akumulatorków AAA.

Czy zbiornik dwupłaszczowy jest wydajny?

Zbiornik dwupłaszczowy posiada również bardzo wydajną pompę Piusi, dzięki której możliwe jest dopompowywanie z wydajnością aż 72 litrów na minutę. Pompa zasilana posiada dużą moc 500 W, a jest zasilana tradycyjnym napięciem prądu 230 V, w związku z czym jest kompatybilna z Polską Normą PN-IEC 60038. Obroty osiągane przez pompę umieszczoną w zbiorniku dwupłaszczowym osiągają wartości rzędu 2900 obrotów na minutę. Urządzenie wykorzystuje technologię „bypass”, w związku z czym pompa nie ulega przegrzaniu, zatarciu czy szybkiemu zużyciu nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Urządzenie wzmacnia także sam sposób jego wykonania – do produkcji użyto mocne komponenty, takie jak żeliwną obudowę pompy czy stalowy wirnik z łopatkami, wykonany z żywicy acetalowej. Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy ma także specjalistyczny czujnik poziomu cieczy znajdujący się w środku pojemnika, w związku z czym możliwe jest określenie stanu zapełnienia zasobnika. Zainstalowany filtr z separatorem wody umożliwia sprawną absorpcję cieczy. Posiada on gwint wewnętrzny w rozmiarze 1″ 12 UNF, dzięki czemu ciśnienie osiągane w filtrze wynosi 3,5 bara. Zbiornik posiada także w pełni zautomatyzowany nalewak, a także bardzo długi i praktyczny wąż dystrybucyjny. Jego długość wynosi aż 6 metrów, więc może być z powodzeniem stosowany nawet w dużych magazynach.