monitoring zbiornika paliwa opw sitesentinel itouch

Monitoring zbiornika OPW SiteSentinel iTouch

SiteSentinel iTouch to profesjonalny, wielofunkcyjny monitoring zbiornika paliwa, przeznaczony dla stacji paliw, a także kotłowni i składów produktów naftowych. Precyzyjnie monitoruje nawet do 6 urządzeń w dowolnej kombinacji, informując o wszelkich odstępstwach od normy, takich jak zbyt niski poziom czy przepełnienie paliwa.

Dodatkowo ekran dotykowy pozwala na dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o skali napełnienia, stanie dostawy, możliwych awariach oraz wykrytych wyciekach. Urządzenie wyposażone jest w oprogramowanie ALD, które umożliwia rutynowe testy szczelności. Modułowy system pozwala na przyszłe rozbudowanie opcji i dostosowanie funkcjonalności do potrzeb użytkownika.

monitoring zbiornika paliwa opw sitesentinel nano

Monitoring zbiornika OPW SiteSentinel Nano

Monitoring zbiornika paliwa SiteSentinel® Nano® umożliwia mobilny dostęp do aktualnego stanu zbiorników. Intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs pozwala na precyzyjne monitorowanie zdarzeń, a także dostęp do raportów oraz danych historycznych.

Niewielki rozmiar miernika i opatentowana technologia mullti-drop sprawiają, że SiteSentinel Nano sprawdzi się w przypadku instalacji paliwowych o dowolnej wielkości. Nano może monitorować do 12 sond i 24 czujników, a technologia ich sieciowego łączenia obniża zarówno koszty instalacji, jak i nakładu pracy.

Wszelkie dane śledzić można za pomocą przeglądarki internetowej, co pozwala na bieżące monitorowanie informacji, zdalną konfigurację, a także zdalne uzyskanie pomocy technicznej.

monitoring zbiornika paliwa Veeder Root TLS 450PLUS

Monitoring zbiornika Veeder-Root TLS 450PLUS

Automatyczny monitoring zbiornika paliwa TLS-450PLUS dostarcza kompleksowe dane dotyczące ilości paliwa w celu precyzyjnego zarządzania zasobami.

Funkcja powiadomień w czasie rzeczywistym pozwala na bieżąco śledzić stan napełnienia, a w przypadku awarii czy wycieku urządzenie niezwłocznie przesyła komunikaty alarmowe. Zdalna łączność sieci internetowej i TLS-450PLUS pozwala na dostęp do wszelkich raportów oraz informacji w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

monitoring zbiornika paliwa Veeder Root TLS4b

Monitoring zbiornika Veeder-Root TLS4 i TLS4B

Automatyczne, kompaktowe wskaźniki poziomu paliwa Veeder-Root TLS4 oraz TLS4B to intuicyjne urządzenia, które monitorują stan zbiorników i dostarczają kompleksowych danych dotyczących aktualnych zapasów, a tym samym usprawniają zarządzanie nimi.

To, co wyróżnia monitoring zbiornika paliwa Veeder-Root, to przejrzysty interfejs, który pozwala użytkownikowi na łatwy dostęp do aktualnych pomiarów. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń Veeder-Root, systemy automatycznego mierzenia tankowania pozwalają na integracje z siecią internetową, dzięki czemu wszelkie dane dostępne są z dowolnego urządzenia, a sam system posiada wbudowaną możliwość przesyłania informacji na elektroniczne skrzynki pocztowe.

Zamów darmową wycenę na wyposażenie stacji paliw, z gwarancją najniższej ceny!

robmar robert nowak wyposazenie stacji paliw